Speciální služby

Poskytujeme i další vybrané služby v oblasti požární bezpečnosti včetně školících a vzdělávacích aktivit. Součástí naší nabídky klientům tvoří také detektivní služby či služby podatelny.

Požární bezpečnost

Disponujeme vlastní podnikovou jednotkou hasičů. Primárním úkolem Hasičského záchranného sboru podniku ČP Security je zajištění požární bezpečnosti rozsáhlého areálu Depa Malešice České pošty situovaného v průmyslové oblasti této části Prahy. Nicméně naše jednotka je zahrnuta v požárním poplachovém plánu hlavního města a na vyžádání operačního střediska HZS hl. m. Prahy vyjíždí i mimo areál podniku. Odborníci z naší jednotky poskytují školící a vzdělávací služby v oblasti požární ochrany.

Detektivní služby

Detektivní služby jsou další oblastí speciálních služeb, které využívají naši klienti. I v této oblasti se soustředíme na služby pro právnické osoby, tedy na firemní klientelu. Typicky se jedná o získávání informací o protiprávním jednání proti klientovi a jeho obchodnímu tajemství, sledování nekalé konkurence, odhalování krádeží na pracovištích, ale také pátrání po dlužnících a obstarávaní údajů v souvislosti s vymáháním pohledávek. Vždy dbáme na profesionální, diskrétní a naprosto legální postup.

Další speciální služby

Našim klientům poskytujeme také služby podatelny a doručování pošty a recepční služby.

Potřebujete se dozvědět více informací?