Převozy peněz a fyzická ostraha

Poskytování služeb v oblastech CIT (Cash in Transit) a fyzické ostrahy je jednou z našich hlavních specializací. Těžíme z výchovy a proškolování vlastních profesionálů, které učíme efektivně využívat ty nejmodernější technologie. Díky naší celorepublikové působnosti a detailní místní znalosti většiny obcí umíme připravit unikátní řešení na míru klientovi a pro dané teritorium.

Cash in Transit

Pro naše klienty zajišťujeme přepravu finanční hotovosti, cenin a dat na území ČR i v zahraničí. Transporty monitorujeme prostřednictvím vzdáleného dohledu a používáme k nim speciální pancéřovaná vozidla včetně upravených elektromobilů. To nám umožňuje bezproblémovou obsluhu i těch nejpřísnějších ekologických zón a služba je také vhodná pro společnosti, které ve zvýšené míře dbají o minimální uhlíkovou stopu svých aktivit. Nabízíme i služby pro datová centra.

Fyzická ostraha

Naše nabídka fyzické ostrahy prostřednictví dceřiné společnosti ČP Guarding, s.r.o. zahrnuje ostrahu objektů, průmyslových, obchodních a administrativních budov. Zajišťujeme bezpečnost kulturních, sportovních i společenských akcí, při kterých je samozřejmostí, že vystupování našich zaměstnanců vždy odpovídá povaze akce. V naší nabídce je i služba kontroly vstupu osob, vjezdu a výjezdu vozidel do areálu či jeho částí. Klientům, kteří požadují špičkové služby za co nejnižší náklady, poskytujeme sdílenou ostrahu.

Potřebujete se dozvědět více informací?